Öt nyertes Erzsébet-tábor pályázatunknak köszönhetően összesen 126 tanuló vehetett részt napközi és balatoni táborainkban, ahol változatos programok, kirándulások és sok-sok élmény várt a gyerekekre. Mindezek megszervezését és megvalósítását köszönöm kollégáimnak: Radnai-Kiss Anettnek, Fritsch Mariann-nak, Hajas Andreának, Szakálosné Tompos Tímeának, Szücsné Pólya Csillának, Kürti Istvánnénak, Baranyi Ágnesnek, Strnád Klaudiának és Wittmann Tamásnak.

Külön köszönetet szeretnénk mondani Kecskés Márta lelkészasszonynak, aki magára vállalta balatoni Erzsébet-táboraink szervezési feladatait, és lelkesen vezette a csapatokat mindkét esetben. Szintén köszönöm Tegzes Zsófia, Baranyi Ágnes és Lelkes Béla munkáját, akik kísérőként tették lehetővé, hogy ennyi diákunk táborozhasson a Balaton partján.