2026. május 6-án a Baranya Vármegyei Balesetmegelőzési Bizottság Orfűn rendezte meg a “Bringára fel!” elnevezésű kerékpáros versenyt. A rendezvényen a versenyzőknek közlekedési tesztlapot kellett kitölteni és ügyességi pályán végighaladni. Szender Dóra különdíjban részesült. A többi diák is szépen helytállt a versenyen. Versenyen…

bővebben

Röpiseink az olaszi csapattal folytatták a felkészülést az országos versenyekre. Április 28-án jó hangulatban telt a barátságos összecsapás.Reméljük jövőre is folytatódik a kialakult kapcsolat az iskolák között. Hajrá villányi röpi!

bővebben

Iskolánk alsó tagozatos tanulóival ismét kirándultunk. Hatodik túránk alkalmával a helyi Somssich-barlanghoz mentünk fel. Menet közben szedtünk tavaszi növényeket: pásztortáskát és vérehulló fecskefüvet. A barlangnál lévő padokon megpihentünk, gyönyörködtünk a kilátásban. Beszélgettünk a túrázás egyik legkevésbé kedvelt, de annál fontosabb témájáról, a kullancsokról….

bővebben