A különös tanév rendhagyó keretek között zárult le a bizonyítványok kiosztásával. Iskolánk tanulói osztályonként, időben eltolva kapták meg a bizonyítványaikat, de a kitűnő tanulók ebben az évben is az Igazgató bácsitól vehették át a megérdemelt könyvjutalmat.

Az Év zenésze díját kapta:

Holczer Balázs (3.a) és Szabó Tünde (7.b).

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Mindenkinek szép nyarat, jó pihenést és jó egészséget kívánunk!

1. a osztály

Kitűnő tanulók: Ambruzs Klaudia, Asztalos Zoltán, Balogh Dániel, Dudla Bendegúz, Konrád Olivér, Radnai Zétény, Raposa Mátyás, Szabó Csaba.

2. a osztály

Kitűnő tanulók: Benczenleitner Liza, Lelkes Ádám, Lelkes Lili, Lelkes Luca, Lelkes Réka, Pásztor Alexa, Pilgermajer Kiara, Preisendorf Erna.

3. a osztály

Kitűnő tanulók: Balogh Gergely, Berger Nadin, Holczer Balázs, Klieber Johanna, Orgyán Petra.

4. a osztály

Kitűnő tanulók: Radnai Gyula és Tóth Blanka.

5. a osztály

Kitűnő tanulók: Barta Beáta és Régert Ádám.

6. a osztály

Kitűnő tanulók: Benedek Máté, Czinczár Flóra, Czinczár Valér, Lelkes Evelin, Pazaurek Roni, Vitényi Áron.

6. b osztály

Kitűnő tanulók: Erszény Petra, Óbert Benjamin, Óbert Olivér.

7. a és b osztály

Kitűnő tanulók:

7. a: Kovács Krisztián és Weimert Ádám,

7. b: Jakab Melinda és Szabó Tünde.