Három hónapnyi digitális oktatás után ismét megtelt az iskola élettel, gyerekzsivajjal,  június vége és július eleje a táborok hete volt nálunk, amelyek a sport és az egészségvédelem témája köré szerveződtek. Iskolánk három pályázatot nyújtott be az Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítványhoz, amelyeket pozitívan bírálták el, így három csoportban indultak el a napközi táborok június végén.

A pályázat keretében biztosítottunk a táborosoknak napi háromszori ingyenes étkezést és sok-sok finomságot. A hét során sokat számháborúztak, jógáztak, kirándultak, bicikliztek a gyerekek, meglátogatták a Kikerics panoráma sétányt, és strandolni is voltak Siklóson.

Úgy gondoljuk, hogy a legfontosabb talán mégis a viszontlátás öröme volt, ahogyan kicsik és nagyok boldogan töltötték együtt ezt az öt napot, amely során a változást a gyakoribb kézmosás és kézfertőtlenítés jelentette számukra.