Szeptember 1-jén ismét megnyithatta iskolánk a kapuit a gyerekek előtt, 8 órától tanévnyitó ünnepélyen köszöntöttük az első osztályosokat. Az esemény megszervezésekor a járványügyi előírások szerint jártunk el, ügyelve a távolságtartásra. Illetve a tanévnyitót követő osztályfőnöki órákon is tájékoztattuk a gyerekeket a változásokról, higiéniai előírásokról, amelyeket nekik is be kell tartaniuk. Kihelyezésre kerültek szenzoros kézfertőtlenítők, ügyelünk a gyakori szellőztetésre, és a szülőket is megkértük arra, hogy csak kivételes esetben jöjjenek be az iskolába, ügyintézésre on-line és telefonon van lehetőségük.

Ám a gyerekek ezek ellenére is nagyon örültek a viszontlátásnak, és annak, hogy újra együtt lehetnek az iskolában. Részünkről mindent megteszünk azért, hogy ez a helyzet így is maradjon, felkészülten vágtunk neki az iskolakezdésnek.