A „Duna-Dráva a Tehetségekért” ösztöndíjprogram célja olyan diákok támogatása, akik tanulmányi, sport vagy kulturális területen ígéretes tehetségeknek számítanak, illetve fejlődésükkel és eredményeikkel kiemelkednek az átlagból. A pályázaton nyertes tanulók a szorgalmi időszak alatt, tíz hónapon keresztül ösztöndíjban részesülnek, amit a képességeik kibontakoztatásához és a maguk által kitűzött cél eléréséhez használhatnak fel.
Iskolánk tanulói közül 7 tehetséges, szorgalmas diák nyerte el idén ezt az ösztöndíjat, akik művészetek, természettudományok, matematika, sport és a német nyelv területén értek el szép eredményeket.

A nyertesek névsora:
– Czinczár Valér (7. a)
– Óbert Olivér (7. b)
– Pazaurek Roni (7. a)
– Prasch Ráhel (7. a)
– Szabó Tünde (8. b)
– Vitényi Áron (7. a)
– Weimert Ádám (8. a).

Teljesítményükhöz gratulálunk, és sok sikert kívánunk nekik a továbbiakhoz!

DDC a Tehetségekért ösztöndíjprogram | Duna-Dráva Cement Kft. - Magyarország