• Kaán Károly Országos Környezet-és Természetismereti Verseny középdöntőjében Radnai Gyula 5. o. tanuló megyei 9., Barta Beáta 6. o. tanuló 4. és Tóparti Lili 6.o. tanuló 8. helyezést értek el. (04.23.)
  • Herman Ottó Kárpát – medencei Biológiaverseny középdöntőjében Erszény Petra 7.b. osztályos tanuló megyei 11. helyen végzett. (04. 28.)
  • Teleki Pál Kárpát – medencei Földrajz-Földtan Verseny középdöntőjében Pazaurek Roni 7.a o.tanuló 7. és Weimert Ádám 8.a o.tanuló szintén 7. lett. (04.28.)
  • Országos Elsősegély-ismereti versenyen idén 8.a és 8.b osztályos tanulókból indult 4 fős vegyes csapatunk Burai Anna, Bosznay Luca Anna, Jakab Melina, Szabó Tünde részvételével. A három fordulós összetett versenyen számot adtak elméleti és gyakorlati elsősegélynyújtó tudásukról. Elérték az elődöntőbe jutáshoz szükséges pontszámot is, de a nagy számú induló csapat miatt a keretbe nem válogatták be őket. A megszerzett tudás nagyon hasznos, büszkék vagyunk kitartó munkájukra!
    (05.03.)

Szívből gratulálunk iskolánk tanulóinak az elért eredményekhez!