A Mohácsi Tankerület ingyenes belépőket biztosított egy tanulmányi kiránduláshoz a Csodák Palotájába, Budapestre. Iskolánk 5. 6. és 7. osztályos tanulói közül 40-en vehettek részt ezen a programon 2021. október 6-án és  7-én. A kirándulásra különjáratos busszal utaztunk.

A Csodák Palotája, Magyarország, Közép- és Kelet-Európa első „science center”-e, interaktív tudományos játéktere és szórakoztató központja, mely a természettudományos oktatást kiegészítve informális, élményalapú módon tanít minden korosztályt. A CSOPA 5000m2-en kínál a diákoknak elsősorban a természettudományhoz köthető játékokat, kísérleteket, előadásokat.

A cél, hogy kedvet csináljanak a természettudományok megismeréséhez tapasztalati úton, élménnyé tegyék a tanulást.

Az Öveges teremben érdekes előadáson és kísérletbemutatón vettünk részt, ami igazán különleges élményt nyújtott tanulóinknak.

Lehet, hogy egy kép erről: 12 ember, köztük Csehely-Schneider Kitti, álló emberek és belső tér