Október 4. az Állatok Világnapja. Ez alkalomból alsós tanulóink papírból különböző technikákkal „állati” alkotásokat készítettek.

Felsős diákjaink számára fotó- illetve rajzpályázatot hirdettünk „Kis kedvencem titkos élete” címmel. Emellett lehetőségük volt diájainknak csatlakozni ahhoz a kezdeményezéshez, mely során a Tenkes Állatvédő Egyesület (állatmenhely) számára gyűjtöttünk használt takarókat, törölközőket, játékokat és az állatok gondozásákor hasznosítható egyéb tárgyakat.

A Tenkesalja Állatvédő Egyesület számára gyűjtött adományokat személyesen vittük el a helyszínre.

Köszönjük az alsós és felsős gyerekeknek a gyűjtésben való részvételt, Bohár Ervinnek az utánfutós szállításban való segítséget.