A Duna-Dráva Cement Kft. Ifjúsági és Innovációs Alapítványán keresztül immár egy évtizede támogatja a cementgyárai közvetlen környezetében élő tehetséges diákokat.

A „Duna-Dráva a Tehetségekért” ösztöndíjprogram célja olyan diákok támogatása, akik tanulmányi, sport vagy kulturális területen ígéretes tehetségeknek számítanak, illetve fejlődésükkel és eredményeikkel kiemelkednek az átlagból. A pályázaton nyertes tanulók a szorgalmi időszak alatt, tíz hónapon keresztül ösztöndíjban részesülnek, amit a képességeik kibontakoztatásához és a maguk által kitűzött cél eléréséhez használhatnak fel.
Iskolánk tanulói közül ebben a tanévben 6 tehetséges, szorgalmas diák nyerte el idén ezt az ösztöndíjat, akik művészetek, természettudományok, matematika, sport és a német nyelv területén értek el szép eredményeket.

A nyertesek névsora:

Czinczár Flóra

Czinczár Valér

Erszény Roland

Fischer Blanka

Prasch Ráhel

Vitényi Áron 

Teljesítményükhöz gratulálunk, és sok sikert kívánunk nekik a továbbiakhoz!

   https://www.duna-drava.hu/hu/tehetseg-osztondij