Karácsony közeledtével 2021-ben az adventi időszakban“Téli csodavilág” elnevezéssel osztálydíszítési versenyt hirdettünk a felső tagozaton . Tanulóink rendkívül lelkesen dekorálták saját tantermüket. Öröm volt nézni az együttműködést, a rengeteg ötletes megoldást. Így a gyerekek hangulatos, szép és ízlésesen feldíszített tantermekben várhatták a karácsonyt. A téli szünet előtt eredményt hirdettünk, háromtagú zsűri értékelte a dekorációkat. Minden osztály egy-egy zacskó szaloncukrot és oklevelet kapott jutalmul.

Valamint az

5. a   “Legköltőibb osztályterem”,

6. a  “Leghóemberesebb osztályterem”

7.a  “Legfényesebb osztályterem”

8.a “Legkreatívabb osztályterem”

8.b   “Leghavasabb osztályterem”    különdíjat nyerte el.

Köszönjük a gyerekek és az osztályfőnökök munkáját!

5.a osztály

 

 

6.a osztály

 

7.a osztály

 

 

8.a osztály

8.b osztály