Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen.”
Széchenyi István

Május 20- án délután a gyerekek helyét szüleik, rokonaik és iskolánk pedagógusai vették át az iskolaudvarunkon. Nemes cél vezérelte őket, mivel vállalták, hogy a folyamatosan szépülő iskolaudvar és épülő tornateremhez illő kerítést varázsolnak gyermekeik számára.
Nagy örömünkre 50 fős csapat gyűlt össze, akik együtt összefogva néhány óra alatt lefestették a felső tagozatot körülvevő igen hosszú kerítést, amelyre legutóbb 12 évvel ezelőtt volt lehetőség.
Hálásan köszönjük tanulóink és kollégáink nevében, hogy idejüket áldozták erre, ezután mindig eszünkbe jut majd a kedvességük a kerítés láttán.
Szeretnénk külön megköszönni Régertné Ténich Angéla, a Szülői Munkaközösség elnökének munkáját; a Körzeti Általános Iskola Alapítványának és Villánykövesd Község Önkormányzatának támogatását, a KIZO Tüzép és a Hétfogás Étterem felajánlását.