A Tudásbajnokság az a tanulmányi verseny, ahol minden általános iskolás diák megtalálja a kedvére való játékot, kihívást. Alsósoknak nagyszerű agytorna és játékos edzés, felsősöknek  felkészülés a továbbtanulásra.

Gratulálunk tanulóinknak, akik részt vettek a „Tudásbajnokság” tanulmányi versenyen és szorgalmasan teljesítették a félév során a feladatokat!

A versenyen a következő eredmények születtek:

Preisendorf  Titusz Ádám 2.a Olvasás, szövegértés – Arany minősítés
Schuller Zsófia 2.a Olvasás, szövegértés – Arany minősítés
Dudla Bendegúz 3.a Környezetismeret – Arany minősítés
Konrád Olivér 3.a Matematika – Ezüst minősítés                                                                                                                                         Környezetismeret – Arany minősítés
Németh Gábor 3.a Matematika-  Arany minősítés                                                                                                                             Környezetismeret Ezüst minősítés
Radnai Zétény 3.a Matematika – Arany minősítés
Szabó Csaba Levente 3.a Környezetismeret Ezüst minősítés
Fazekas Bianka 4.a Angol kezdő- Bronz minősítés
Preisendorf Erna Mária 4.a Olvasás , szövegértés-  Bronz minősítés
Holczer Balázs 5.a Matematika- Arany minősítés, Magyar nyelv Arany minősítés
Vitényi Áron 8.a Matematika -Bronz minősítés

A MEGYEI DÖNTŐ EREDMÉNYEI: