Ebben az évben is több csapatot neveztünk a Grimm-Maxim Kiadó által szervezett TIÉD A SZÓ-TÁR! online versenyre, amely során az idegennyelv-tudásuk mellett a helyesírási képességüket is próbára teszik a versenyzők. Minden csapat lelkesen munkálkodott mindhárom online forduló során, ám a döntőbe csak a kategóriánkénti legjobb 8 versenyző  juthatott, amelyek közt volt a Willand6 elnevezésű, 6. osztályos tanulókból álló csapat is. Tagjai voltak: Jerkus Dorka, Kovács Lili, Orgyán Petra és Klieber Johanna. Felkészítő tanáruk: Radnai-Kiss Anett.
Gratulálunk nekik, és izgatottan várjuk az eredményt!
Köszönjük a Német Nemzetiségi Önkormányzat támogatását, és Jerkus Aurél segítségét a gyermekek szállításában.

Frissítés: Kis csapatunk 6. helyen végzett az országos döntőben, ami nagyon szép eredmény. Gratulálunk az ügyes németes versenyzőknek!