A „Duna-Dráva a Tehetségekért” ösztöndíjprogram célja olyan diákok támogatása, akik tanulmányi, sport vagy kulturális területen ígéretes tehetségeknek számítanak, illetve fejlődésükkel és eredményeikkel kiemelkednek az átlagból. A pályázaton nyertes tanulók a szorgalmi időszak alatt, tíz hónapon keresztül ösztöndíjban részesülnek, amit a képességeik kibontakoztatásához és a maguk által kitűzött cél eléréséhez használhatnak fel.
Iskolánk tanulói közül 5 tehetséges, szorgalmas diák nyerte el idén ezt az ösztöndíjat, akik művészetek, természettudományok, matematika, sport és a német nyelv területén értek el szép eredményeket.

A nyertesek névsora:
– Balogh Gergely (7. a)
– Holczer Balázs (7. a)
– Jerkus Dorka (7. a)
– Klieber Johanna (7. a)
– Radnai Gyula (8. a)

Teljesítményükhöz gratulálunk, és sok sikert kívánunk nekik a továbbiakhoz!