December 2-án 16 órától került sor a hagyományos Adventi Varázslat elnevezésű programra, amely során bemutatkoznak az óvodások, az iskolások és az est fénypontjaként a Mikulás is meglátogatja a gyerekeket. Az időjárás sajnos nem kedvezett a kültéri programoknak, így a helyszín a Villányi Művelődési Ház lett.
Iskolánk tanulói közül Szabó Zselyke és Teszárik Tamás, 3. a osztályos tanulók, verset mondtak. Mazsorett és kölyökfitnesz csoportunk két műsorszámot mutatott be, az 1-3. osztályosok a Kapronczai Művészeti Iskola növendékeiként táncos bemutatóval készültek, míg a 7. osztályosok színpadi jelenetet vittek színpadra a Grincs című filmből. A délutáni program moderátora Szücsné Pólya Csilla volt, a gyerekeket Szabóné Rózsa Ida, Stercz Míra, Hajas Andrea és Magonyiné Maurer  Marianna készítette fel.
Szülői Szervezetünk tagjai forralt borral és teával készültek, a napközi csoportunk által sütött mézeskalácsokat pedig Gaál Katalin díszítette.