A Villányi Szociális és Gyermekjóléti Szolgálat szervezésében Villányba látogatott a Fradi Suli Program. A gyermekek megismerkedtek a Ferencváros dicső és gazdag múltjával, interaktív és szórakoztató játékokon vettek részt, valamint Fradi-ajándékokat nyertek.

Owusu Kwabena és Csigi Eszter igazolt játékosok arról meséltek a gyerekeknek, hogy a FTC Sportközpont nem csak egy hely, ahova edzeni járnak, hanem a második otthonuk is egyben. Számukra a Ferencvárosi Torna Club egy nagy családot jelent, ahol a sportolók egymást ösztönözve és buzdítva vesznek részt minden, a klubbot érintő eseményen. A sport mellett a tanulás fontosságára is felhívták a figyelmet a játékosok.
A program zárásaként lehetőség nyílt autogram kérésre illetve közös fényképek készítésére is, amit a gyerekek nagyon élveztek.