Ebben az évben rendhagyó programmal készültünk az adventi időszak heteire. Minden osztályhoz vendéget hívtunk, aki megosztaná a gyerekekkel karácsonyi élményeit, adventi gondolatait, hiszen az ünnep már a várakozással elkezdődik decemberben. Nagyon köszönjük minden kedves meghívottnak, hogy eljött hozzánk, minden osztály sok-sok élménnyel gazdagodott az együtt töltött óra során. Reméljük, hogy vendégeink is jó szívvel emlékeznek majd az együtt töltött percekre.
Köszönjük, hogy eljött hozzánk:
Eckhardt Beáta ( a Villányi Kikerics Óvoda vezetője), Molnárné Peltz Éva (iskolánk egykori pedagógusa), Tegzes Emil (Villány Város egykori alpolgármestere), Igli Mária (iskolánk egykori pedagógusa), Bock-Báthori Emese (a Villányi Művelődési Ház intézményvezetője), Takáts Gyula (Villány Város egykori polgármestere), Mayer István (Villány Város polgármestere) és Michelisz József (iskolánk egykori pedagógusa és igazgatóhelyettese).
Áldott ünnepeket kívánunk!