Iskolánk röplabda-csapatai a mai napon befejezték a Diákolimpia Megyei elődöntőket.
A IV. korcsoportos lányok a 3. helyen végeztek, a csapat tagjai: Forner Regina, Jerkus Dorka, Klieber Johanna, Kovács Lili, Orgyán Petra, Tiffán Csenge és Welchner Emma.
A III. korcsoportos lányok a 2. helyen végeztek így, folytatják a megyei döntőben a versenyt.
Csapat tagjai: Ambruzs Klaudia, Benczenleitner Liza, Bruckner Hanna, Fazekas Bianka, Heisz Panna, Lelkes Illangó, Pásztor Alexa, Szender Dóra, Valler Fanni, Jerkus Dorka, Kovács Lili, Orgyan Petra.
A IV. korcsoportos fiúk  is 2. helyen végeztek, a megyei döntőt hazai pályán játsszák majd márciusban. Csapat tagjai: Balogh Bence, Fazekas Gyula, Kerezsi Márk, Radnai Gyula, Theisz Máté,  Tóth Benett, Strack Benett.
Edzőjük: Hajas Andrea.
Hazai mérkőzéseink során felavattuk az új röplabdaállványunkat is, amelyet Villány Város Önkormányzata és alapítványunk támogatása révén szerezhettünk be.
Szép volt lányok, fiúk!
Hajrá Villány!