A XXXII. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny vármegyei fordulóját idén a Kikerics Erdészeti Erdei Iskolában rendezték meg Sasréten (Almamellék).  A megyében idén 12 iskola 96 diákja indult a házi versenyeken, közülük – évfolyamonként az első helyezettek – 21-en jutottak be a megyei fordulóba. Konrád Olivér 5.osztályos tanulónk 3., Lelkes Réka 6. osztályos pedig hetedik helyen végzett. Felkészítő tanáruk: Baranyi Ágnes. Gratulálunk!
A versenyzők az írásbeli forduló értékelése alatt a versenyhelyszín közelében szakmai programon vehettek részt, a Zselici Csühögővel Sasrétről Almamellékre utaztak, ahol az állomás épületében kialakított interaktív kiállítást tekintették meg szakvezetéssel.