Június 22-én Pécsen a PVSK pályán kezdtük a nyári szünetet, ahol Konrád Olivér iskolánk 7. osztályos tanulója a Diákolimpia Kis Iskolák Atlétika Hárompróbában mérte össze az erejét 37 másik egyéni versenyzővel. Az országos bajnokságon Olivér a 11. helyet szerezte meg, egyéni csúccsal futotta a 60 métert. Nagyon nagy gratuláció, hogy ebben a melegben is ilyen szépen helytállt egész nap. Ezzel a szép eredménnyel zárjuk a 2025/2026-os Diákolimpia versenyeket!



