Karácsonykor az ember mindig hisz egy kissé a csodában, nemcsak te és én, hanem az egész világ, az emberiség, amint mondják, hiszen ezért van az ünnep, mert nem lehet a csoda nélkül élni.
(Márai Sándor)

A téli szünet előtt iskolánk diákjai és pedagógusai összegyűltek, hogy együtt tekintsék meg a karácsonyi előadást. A műsort a mazsorettcsoport angyali tánca vezette fel, majd egy kis meglepetés következett.
Egy új és fontos hagyomány bevezetésére került sor, mely során a versenyeken részt vevő diákjainkat köszöntöttük. Fontosnak tartjuk, hogy tanulóink nyelvi, művészeti és sportversenyeken is az indulók között vannak. Büszkék vagyunk rájuk az eredménytől függetlenül, hiszen tudjuk, hogy minden ilyen  felkészülés mennyi energiát, időt és áldozatot követel tőlük.
Bízunk benne, hogy  a színpadra felszólított és apró meglepetéssel jutalmazott versenyzőink példaképként szolgálhatnak iskolatársaik számára, és a következő alkalommal még több tanulót jutalmazhatunk majd.
Ezt követően került sor a betlehemes játékra, amelyben alsó és felső tagozatos diákjaink egyaránt közreműködtek.

A műsor elérhetősége:  https://www.youtube.com/watch?v=JLkH_sPmMYQ