Iskolánkban ebben az évben ismét Csodaszarvas napközi táborokat szerveztünk tanulóink számára, akik közül 78 diák jelentkezett sport és környezetismeret tematikájú ingyenes iskolai közösségi programjainkra. Az élményekkel teli két hét során a gyerekek kipróbálták az íjászatot, a csatacsillag dobást és a lovaglást az Apró Paták Lovas Sport Egyesület jóvoltából, ellátogattak a Kikerics panorámasétányhoz, alpakkát simogattak, kincset kerestek, „furi olimpiát” szerveztek, kísérleteztek, túráztak, bicikliztek, lovaskocsikáztak, meglátogatták a tűzoltóőrsöt Villányban, és egy egész napot töltöttek a siklósi Thermal Spa-ban.

Köszönjük a villányi tűzoltóőrs dolgozóinak a kedves fogadtatást és Szabó Viktornak a lovaskocsikázás élményét.