6. osztályos tanulóink 2022. február 16-án a Lázár Ervin Program keretein belül Budapestre tettek rövid kirándulást a Fővárosi Nagycirkuszba, ahol egy  színvonalas előadást tekinthettek meg.

Szinte még senki nem járt ott, így a diákok elképzelni sem tudták, hogy milyen is lehet ez. A kiránduláson környékbeli iskolák tanulói is részt vettek, focistáink így ismerősökkel is találkoztak. Az előadás 11-13 óráig tartott, egy szünettel. Rendkívül látványos, színvonalas előadást láthattak a gyerekek, főként ügyességi és erőszámokkal, de egy kis kutyus csapat is színesítette a műsort. Mivel nagyon közel fekszik a cirkusz a Vajdahunyad várához és az időjárás is kedvezett, elsétáltak oda és megnézték, majd még egy sétát tettek a Hősök terén. A gyerekek a jégpályára csodálkoztak rá legjobban.

Nagy élmény volt ez a nap tanulóinknak, köszönjük szépen a lehetőséget!