A Duna-Dráva Cement Kft. Ifjúsági és Innovációs Alapítványán keresztül immár egy évtizede támogatja a cementgyárai közvetlen környezetében élő tehetséges diákokat.

A „Duna-Dráva a Tehetségekért” ösztöndíjprogram célja olyan diákok támogatása, akik tanulmányi, sport vagy kulturális területen ígéretes tehetségeknek számítanak, illetve fejlődésükkel és eredményeikkel kiemelkednek az átlagból. A pályázaton nyertes tanulók a szorgalmi időszak alatt, tíz hónapon keresztül ösztöndíjban részesülnek, amit a képességeik kibontakoztatásához és a maguk által kitűzött cél eléréséhez használhatnak fel.
Iskolánk tanulói közül ebben a tanévben Radnai Gyula 7. a osztályos tanuló nyerte el ezt az ösztöndíjat, aki sokoldalú tehetségét számos versenyen bizonyította, legutóbb Baranya megye KicsiNagyköveteként képviselte iskolánkat Budapesten a verseny döntőjében.
Gratulálok a szép eredményhez!