Iskolánk pedagógusa, Vass Benjámin Villányban a Művelődési Házban adott koncertet együttesével, amely az eMKvartett nevet viseli. Az eMKvartett 2020-ban alakult a Pécsi Tudományegyetem Művészeti Karán, tagjai Stefán Petra, Török Ramóna, Jakab Tivadar és Vass Benjámin.
Nagyon hangulatos estét varázsoltak számunkra a fiatal zenészek, s annak különösen örülünk, hogy a koncertre ellátogató művészeti iskolai növendékek meghallgathatták, hogy milyen magas szintre lehet eljutni a zenetanulás által.

Lehet, hogy egy kép erről: 4 ember, álló emberek és , szöveg, amely így szól: „PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM MŰVÉSZETIKAR nka eMKvartett Stefán Petra TörökRamóna Jakab Tivadar Vass Benjámin A klarinét színeill 2J 2022. NOVEMBER 30. 17 ÓRA VILLÁNYI MŰVELŐDÉSI HÁZ 7773 VILLÁNY BAROSS GÁBOR UTCA 13.”