A Mohácsi Tankerület Természettudományos Intézményközi Munkaközössége vetélkedőt hirdetett szűkebb szülőföldünk megismerése céljából.
Az első alkalommal megrendezett kétfordulós csapatverseny feladatainak megoldása közben megismerhették a tanulók a siklósi térség természeti és kulturális értékeit. A Villányban rendezett döntőbe a legjobb 10 csapat került be. Iskolánkat a Szársomlyó Ördögei képviselték, tagjai Tiffán Csenge, Tóth Tamara, Welchner Emma, Radnai Gyula 7.osztályos tanulóink voltak. Helyszínek:  a kiserdei tanösvény, a Teleki Szakképző Iskola és Tanpincéje, Templom-hegyi kilátó és a Bormúzeum voltak.
Köszönjük a Villányi Művelődési Ház és Rendezvénytér dolgozóinak a szervezésben és a jutalmazásban nyújtott nagy segítséget.