Szorgos kezek frissítették fel az alsó tagozat osztálytermeinek bejáratát. A folyosói ajtók, ablakok bizony már megkoptak, így rájuk fért a felújítás. A Mohácsi Tankerület biztosította a festéket, mi pedig egy felhívást tettünk közzé, miszerint társadalmi munkában szülők segítségét várjuk a festési munkálatokban. A hét elején a délutáni forróság ellenére több szülő tett eleget a kérésnek és önzetlen munkájukkal szebbé varázsolták a nyílászárókat.
Kedves Szülők!
Hálás köszönet az együttműködésért, az eredmény örömteli és csodaszép!




